3. ЦСКА сгреши срещу Зоря Луганск

ЦСКА сгреши срещу Зоря Луганск

ЦСКА сгреши срещу Зоря Луганск - Tribune.bg

Зоря Луганск нанесе втора загуба на ЦСКА, печелейки с 1:0 на Националния стадион "Васил Левски" в трети мач от груповата фаза на Лигата на конференциите.

Единственото попадение за гостите бе дело на Алахар Саядманеш в 65-ата минута, което раздели двата отбора. "Червените" изиграха много силно първо полувреме, но не успяха да материализират положенията си. През второто полувреме домакините имаха на три пъти претенции за дузпа, но те не бяха уважени от главния съдия, а дълбоко в добавеното време Тибо Вион бе изгонен с директен червен картон.

С поражението ЦСКА остава на последното място в Група C с астив от една точка, докато Зоря Луганск е трети с две повече.