3. Цветомир Найденов: Намаляваме бюджета, нямаме нужда от 11-ти играч

Цветомир Найденов: Намаляваме бюджета, нямаме нужда от 11-ти играч

Цветомир Найденов: Намаляваме бюджета, нямаме нужда от 11-ти играч - Tribune.bg

Благодетелят на ЦСКА 1948 и собственик на Efbet Цветомир Найденов по всичко личи е останал изключително доволен от победата на “червените” над Ботев (Враца) снощи.

Столичният тим се наложи с 5:2 като домакин на стадион в Бистрица, въпреки че игра през по-голямата част от мача с 10 души, след като Карлос Охене получи червен картон в средата на първата част. Над всички пък бе Ивайло Чочев, който вкара 4 гола.

“Намаляваме бюджета, ЦСКА няма нужда от 11-ти играч на терена… с 10 сме си на първо място. Спестените пари от футбола ги прехвърляме към ЦСКА баскет”, написа снощи след срещата Найденов във своя “Фейсбук” профил.

Днес сутринта пък той публикува нова снимка с класирането в efbet Лига, където временно на върха е отборът на ЦСКА 1948 и написа:

“Добро утро, Армейци! От първата контрола със Спортист Драговищица в Четвърта лига през 2016 г до … стъпка по стъпка”.