3. Тухел бесен след загубата от Лацио

Тухел бесен след загубата от Лацио

Тухел бесен след загубата от Лацио - Tribune.bg

Вижте какво каза Томас Тухел

Старши треньорът на Байерн Томас Тухел остана силно разочарован от представянето на своя отбор и загубата с 0:1 от Лацио от осминафиналите на Шампионската лига.

"Разочаровани сме и ядосани от поражението. Не мога да кажа, че Лацио спечели мача. По-скоро ние го загубихме. Не знам защо загубихме увереност през второто полувреме, но се случи. Не мога да го обясня. На полувремето дадохме указания на отбора да играе със същия интензитет и да продължи още по-смело напред, но с началото на второто полувреме сякаш загубихме лицето си.

Има неща, върху които трябва да работим. През първото полувреме създадохме няколко добри положения и един голям шанс с Джамал Мусиала, но в крайна сметка нямахме нито един удар към вратата. Ясно е, че с такава статистика е невъзможно да спечелиш мача. Но имаме реванш. В комбинация с резултата перспективите ни не изглеждат добри, но ще продължим да работим усилено“, каза Тухел след мача.

"Не се притеснявам за поста си", добави специалистът.