Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на открито до 18 г.

Спорт

Започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на открито до 18 г.

Снимка:

Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Спорт Палас"

Днес се изиграха мачовете от първия кръг на основната схема на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 18 годишна възраст, съобщи Българската федерация по тенис. Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Спорт Палас", гр.Сливен.

Ето резултатите от днес :


Юноши 1/16 финали :

№1 Антъни Генов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Виктор Григоров (ТК "НСА", гр.София) 6:2, 6:3

Симеон Костов (ТК "НСА", гр.София) – Борис Геренски (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:2, 6:4

Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Стоян Маринов (ТК "Испано", гр.Варна) 7:5, 6:1

№6 Мерт Рамадан (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Али Али (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:2, 6:0

№4 Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София) – Никола Тодоров (ТК "15:40", гр.София) 6:3, 6:1

Саркис Хорикян (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Виктор Янев (ТК "Левски", гр.София) 6:4, 6:3

Александър Темов (ТК "Диана", гр.София) – Цветомир Петров (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 6:1, 6:1

Димитър Симеонов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – №7 Габриел Зисис (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:1, 6:7(5), 6:1

Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) – №8 Ивайло Дечев (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6:3, 5:7, 6:2

Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) 6:4, 6:1

Георги Северов (ТК "Диана", гр.София) – Иван Иванов (ТК "Розова долина", гр.Казанлък) 6:1, 6:2

№3 Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Виктор Начков (ТК "М-Спорт", гр.София) 6:1, 6:1

№5 Любослав Иванчев (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София) 6:3, 6:3

Димитър Николов (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Радостин Радев (ТК "Испано", гр.Варна) 6:1, 6:0

Алекс Ганчев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) – Денислав Маринов (ТК "Хемус", гр.Велико Търново) 6:0, 6:1

№2 Диан Недев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6:1, 6:2


Девойки 1/16 – финали :

№1 Даниела Димитрова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Полина Георгиева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 6:0, 6:0

Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) – Александра Самандова (ТК "Самандови", гр.Гоце Делчев) 6:4, 5:7, 6:3

Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София) – Ванеса Петрова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:2, 6:0

№6 Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър) – Стела Симеонова (ТК "Малееви", гр.София) 3:6, 6:1, 6:1

№3 Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) – Хелин Шефкед (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:1, 6:0

Ивайла Градинарова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Анита Иванова (ТК "Нова Загора", гр.Нова Загора) 5:7, 6:4, 6:2

Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София) – Лилия Димова (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6:3, 6:1

№ 8 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Никол Русева (ТК "Престиж", гр.Велико Търново) 6:0, 6:1

Марина Христова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) – №5 Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:4, 5:7, 6:4

Дария Великова (ТК "15:40", гр.София) – Надежда Костова (ТК "Галакси Спорт", гр.Бургас) 6:2, 7:5

Далиа Георгиева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) – Ира Тодориева (ТК "Пазарджик", гр.Пазарджик) 6:2, 6:4

Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – №4 Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) 6:4, 6:3

№7 Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Катрин Стефанова (ТК "ЦСКА - Завинаги", гр.София) 7:5, 6:2

Деница Атанасова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Дарина Великова (ТК "Малееви", гр.София) 6:3, 6:2

Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – Лора Гергова (ТК "НСА", гр.София) 6:1, 6:1

№2 Белослава Велева (ТК "Ника", гр.Бургас) – Виктория Лазарова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6:3, 6:2


Програма :

12.06.2019 - втори кръг единично основна схема - юноши и девойки

1/2 финали двойки основна схема - юноши и девойки

1/2 финали смесени двойки основна схема - юноши и девойки

13.06.2019 - трети кръг единично основна схема - юноши и девойки

финали двойки - юноши и девойки

финали смесени двойки основна схема - юноши и девойки

14.06.2019 - 1/2 финали единично - юноши и девойки

15.06.2019 - финали единично - юноши и девойки  


Етикети тенис, БФТенис

Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Мнения

виж още

Мрежата

виж още

Хороскоп

архив