Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Изтеглиха жребия за новия сезон на efbet лига

Спорт

Изтеглиха жребия за новия сезон на efbet лига

Снимка:

ЦСКА И ЦСКА-1948 ще се срещнат на терена още в първия кръг на новия сезон

Вижте какво отреди тегленият днес жребий за старта в Първа професионална лига.

Първият кръг през новата кампания ще се проведе по програма на седми август.

Ето и всички сблъсъци в началото за сезон 2020/21:

ЦСКА 1948 – ЦСКА

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Славия - Черно море

Ботев (Враца) – Лудогорец

Левски – Берое

Дунав/Монтана - Арда (Кърджали)

Царско село/Септември (София) – Етър

Ето и пълната програма за редовния сезон:

I кръг

8 август 2020 г., събота:

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Етър ВТ (Велико Търново)

Дунав (Рс)/Монтана - Арда 1924 (Кърджали)

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)

Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)

II кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)

ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Дунав (Рс)/Монтана

III кръг

Дунав (Рс)/Монтана - Етър ВТ (Велико Търново)

Левски (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Враца) - ЦСКА (София)

Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)

IV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Дунав (Рс)/Монтана - Левски (София)

V кръг

Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Дунав (Рс)/Монтана

Ботев (Пловдив) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)

Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)

VI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)

ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Ботев (Враца)

Дунав (Рс)/Монтана - Ботев (Пловдив)

Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)

VII кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Пловдив) - Левски (София)

Ботев (Враца) - Дунав (Рс)/Монтана

Славия 1913 (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)

Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

VIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Черно море (Варна)

Дунав (Рс)/Монтана - Славия 1913 (София)

Левски (София) - Ботев (Враца)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив)

IX кръг

Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)

Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Славия 1913 (София) - Левски (София)

Черно море (Варна) - Дунав (Рс)/Монтана

Лудогорец 1945 (Разград) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)

X кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)

Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Дунав (Рс)/Монтана - Лудогорец 1945 (Разград)

Левски (София) - Черно море (Варна)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)

Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)

XI кръг

Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)

Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)

Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Рс)/Монтана

ЦСКА (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)

XII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Берое (Стара Загора)

Дунав (Рс)/Монтана - ЦСКА (София)

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)

Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)

XIII кръг

Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Ботев (Враца)

Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)

Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)

ЦСКА (София) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Дунав (Рс)/Монтана

Арда 1924 (Кърджали) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

XIV кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Арда 1924 (Кърджали) - Дунав (Рс)/Монтана

Берое (Стара Загора) - Левски (София)

ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)

XV кръг

Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)

Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора)

Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Дунав (Рс)/Монтана - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

XVI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав (Рс)/Монтана

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Левски (София)

Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) - Ботев (Враца)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)

XVII кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)

Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)

ФК ЦСКА 1948 (София) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Левски (София) - Дунав (Рс)/Монтана

XVIII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)

Дунав (Рс)/Монтана - ФК ЦСКА 1948 (София)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Ботев (Пловдив)

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)

Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)

Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)

XIX кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)

Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)

Ботев (Враца) - Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Ботев (Пловдив) - Дунав (Рс)/Монтана

ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)

XX кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 (София)

Левски (София) - Ботев (Пловдив)

Дунав (Рс)/Монтана - Ботев (Враца)

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) - Славия 1913 (София)

Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)

Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)

ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)  


Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Актуална тема

Мрежата

виж още