3. БФС надъхва националите с премия от 100 000 евро

БФС надъхва националите с премия от 100 000 евро

БФС надъхва националите с премия от 100 000 евро - Tribune.bg

Футболистите преизпълниха плана, три от три победи

Националите по футбол ще получат солидна отборна премия, след като победиха с 2:1 Кипър и затвърдиха перфектен старт в Лигата на нациите.

Преди старта на турнира БФС обеща 100 000 евро за отбора, ако спечели 9 точки от първите си 4 двубоя. Футболистите преизпълниха плана и взеха актива още от първите 3 срещи (2:1 над Словения, 1:0 над Норвегия, 2:1 над Кипър) и ще получат бонусите, съобщава dir.bg.

Това е и допълнителна мотивация преди мача в Норвегия във вторник, където победа отваря широко вратата към първото място в група 3 на Лига С в надпреварата.

А то може да се окаже идеален допълнителен вариант за класиране на Евро 2020, ако не успеем през квалификациите.