3. Бойко Борисов и Витоша спечелиха титлата на България

Бойко Борисов и Витоша спечелиха титлата на България

Бистришките тигри победиха с 3:1 Лудогорец на финала за ветерани

Витоша (Бистрица) е новият шампион на България, след като спечели Републиканското първенство за ветерани. Титуляр на отбора бе премиерът Бойко Борисов, който игра през целия мач и бе основата на опасни атаки. Бистришките тигри победиха с 3:1 Лудогорец на стадиона в Бистрица.

Георги Пеев откри резултата от дузпа в 20-ата минута. 11 минути по-късно Росен Василев отбеляза втори гол за Витоша.  Пет минути преди края на срещата Бойко Борисов изпълни перфектно пряк свободен удар. Топката рикошира и попадна в Денимир Пасхалис, който успя да направи резултатът 3:0.

Малко след това Валентин Станчев успя да вкара за Лудогорец, с което оформи и крайния резултат.

Двубоят бе изгледан на живо от собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев и изпълнителния директор на тима Ангел Петричев, шефът на съдиите Йордан Сталев, легендата на Левски и треньор на вратарите при "сините" Димитър Иванков.

Миналата година Витоша отново спечели титлата в мач с Нефтохимик, като тогава Бойко Борисов се отчете с хеттрик.