3. Черно море с две победи днес

Черно море с две победи днес

Черно море с две победи днес - Tribune.bg

Черно море се разписа с победи и в двете си контроли за деня.

“Моряците” спечелиха с 4:1 като гости на Черноморец Балчик. Точни за успеха бяха Николай Златев, Исмаил Иса, Васил Панайотов, Светослав Николов. В спаринга Илиан Илиев използва предимно юноши от школата на клуба.

По-късно Черно море победи с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица).

"Моряците" откриха резултата в 20-та минута при първото сериозно положение в мача. Файсел Касми центрира отдясно по атаката на домакините, а Пабло Гарсия засече топката с глава за 1:0.

В 46-та минута Черно море удвои преднината си. След центриране от корнер на Пабло Гарсия, Влатко Дробаров засече топката с глава и вкара за 2:0.

В 58-та минута Родриго Енрике проби отляво, навлезе в наказателното поле и с удар по земя вкара третия гол за домакините.

Досега по време на зимната си подготовка Черно море записа четири победи в проверките.