3. Гол на Файсел Касми приближи Черно море до топ 6

Гол на Файсел Касми приближи Черно море до топ 6

Гол на Файсел Касми приближи Черно море до топ 6 - Tribune.bg

Черно море спечели с 1:0 домакинството си на Ботев Пловдив от 25-ия кръг на efbet Лига.

„Моряците“ стигнаха до победата благодарение на красивия гол, който Файсел Касми реализира в 19-ата минута.

През по-голямата част от мача варненци бяха по-активният тим, който владееше повече топката и заслужено стигна до минималния успех. Гостите от Пловдив също създадоха няколко опасности пред противниковата врата, но така и не съумяха да отбележат.

Въпреки победата „моряците“ остават на 7-ото място в класирането. Тимът, воден от Илиан Илиев, има всички шансове да влезе горната шестица, защото е само на точка от шестия ЦСКА 1948. „Червените“ гостуват на Лудогорец в Разград в четвъртък.

В същото време Ботев Пловдив е десети с 24 точки и все още е застрашен от попадане в долната четворка на долната осмица, където ще трябва да се бори за оцеляването си в елита.