Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. Известни са четвъртфиналистите на Държавното лично първенство по тенис на открито до 18 г.

Спорт

Известни са четвъртфиналистите на Държавното лично първенство по тенис на открито до 18 г.

Снимка:

Надпреварата от календара на БФТенис се провежда на кортовете на ТК "Спорт Палас", гр.Сливен

Днес се изиграха осминафиналите на Държавното лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 18 годишна възраст. Надпреварата от календара на Българската федерация по тенис се провежда на кортовете на ТК "Спорт Палас", гр.Сливен.

Ето резултатите от днес :

Юноши 1/8 финали :

№1 Антъни Генов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Симеон Костов (ТК "НСА", гр.София) 6:1, 2:6, 6:1

№6 Мерт Рамадан (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Симеон Латинчев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:3, 6:4

№4 Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София) – Саркис Хорикян (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:0, 6:0

Александър Темов (ТК "Диана", гр.София) – Димитър Симеонов (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) 6:2, 4:6, 6:0

Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) – Янаки Милев (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:1, 6:1

№3 Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Георги Северов (ТК "Диана", гр.София) 6:7(1), 6:1, 7:5

№5 Любослав Иванчев (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Димитър Николов (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:3, 6:3

№2 Диан Недев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Алекс Ганчев (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) 6:2, 6:1


Жребий 1/4 – финали :

№1 Антъни Генов (ТК "Авеню", гр.Бургас) – №6 Мерт Рамадан (ТК "Хасково", гр.Хасково)

№4 Денислав Проданов (ТК "15:40", гр.София) – Александър Темов (ТК "Диана", гр.София)

Симеон Терзиев (ТК "Диана", гр.София) – №3 Васил Димитров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

№5 Любослав Иванчев (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – №2 Диан Недев (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)


Девойки 1/8 – финали :

№1 Даниела Димитрова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Лия Пенчева (ТК "Изида", гр.Добрич) 6:1, 6:1

Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София) – №6 Елена Кралева (ТК "СА Несебър", гр.Несебър) 6:3, 6:3

№3 Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) – Ивайла Градинарова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 4:6, 6:4, 6:0

№ 8 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) – Розалина Юсева (ТК "Локомотив 1929", София) 6:2, 6:3

Дария Великова (ТК "15:40", гр.София) – Марина Христова (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:1, 6:2

Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София) – Далиа Георгиева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 6:0, 6:0

№7 Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Деница Атанасова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:4, 6:4

Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) – №2 Белослава Велева (ТК "Ника", гр.Бургас) 6:2, 6:3


Жребий 1/4 – финали :

№1 Даниела Димитрова (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Елена Тренчева (ТК "Про спорт", гр.София)

№3 Даря Шаламанова (ТК "Дема", гр.София) – № 8 Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас)

Дария Великова (ТК "15:40", гр.София) – Денислава Глушкова (ТК "Дема", гр.София)

№7 Симона Георгиева (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Мария Танева (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)


Програма :

13.06.2019 - трети кръг единично основна схема - юноши и девойки

финали двойки - юноши и девойки

финали смесени двойки основна схема - юноши и девойки

14.06.2019 - 1/2 финали единично - юноши и девойки

15.06.2019 - финали единично - юноши и девойки  


Етикети БФТенис, тенис

Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Мнения

виж още

Мрежата

виж още

Хороскоп

архив