3. "Лъвовете" разочароваха и с играта си срещу Гибралтар

"Лъвовете" разочароваха и с играта си срещу Гибралтар

Лъвовете разочароваха и с играта си срещу Гибралтар - Tribune.bg

Футболните национали на България с поредно бледо представяне, този път под ръководството на Георги Иванов - Гонзо.

"Лъвовете" не успяха да победят Гибралтар, завършвайки 1:1 със страната, определяна като "футболно джудже". Добро изпълнение с глава на Георги Минчев в края на първо полувреме ни даде аванс, който не успяхме да удържим, след като в 62-ата минута Гибралтар върна равенството с гол от дузпа на Лиъм Уокър.

Така, въпреки треньорската рокада и втората спечелена точка в турнира, затъването на националния тим продължава и предстои да разберем какво ни очаква в гостуването на Грузия, която постигна третата си поредна победа в Лигата на нациите, надигравайки Северна Македония като гост с категоричното 3:0.