3. Левски направи пълен обрат срещу Ботев Враца

Левски направи пълен обрат срещу Ботев Враца

Левски направи пълен обрат срещу Ботев Враца - Tribune.bg

Левски спечели много ценни три точки в битката си за първата четворка на efbet лига през сезон 2020/2021.

Столичният тим направи пълен обрат след почивката при визитата си на Ботев Враца – 3:1.

Левски изигра безобразно първо полувреме. Костадин Ничев даде превес на домакините в шестата минута с премерен удар, а в 15-ата Даниел Генов изпусна дузпа, стреляйки в гредата. В 31-ата Генов пък пропусна изключителен шанс да вкара втори гол в срещата, след като фронтално срещу Зоран Микулич стреля встрани.

"Сините" излязоха променени през второто полувреме и в рамките на девет минути реализираха три гола.

Найджъл Робърта изравни резултата в 57-ата, а две по-късно капитанът на гостите Живко Атанасов направи обрата пълен. В 66-ата минута Ничев препъна Мартин Петков в наказателното поле на врачани, а минута по-късно Найджъл Робърта се разписа от наказателния удар за 3:1.