3. Левски загуби в контрола срещу Хебър на "Герена"

Левски загуби в контрола срещу Хебър на "Герена"

Левски загуби в контрола срещу Хебър на Герена - Tribune.bg

Хебър Пазарджик стигна до минимална победа с 1:0 над Левски в контролна среща, играна на "Герена".

Автор на единственото попадение в мача стана Тодор Чаворски, разписал се от 11-метров наказателен удар.

Нарушението в пеналта бе на Ивайло Найденов и реферът посочи бялата точка. Чаворски изпълни добре, като даде преднина на тима си.

Левски беше по-активният от двата отбора, като "сините" създадоха редица положения за гол още през първата част от срещата.

След почивката в игра за Левски се появи новото попълнение Билал Бари. Смяна имаше и на вратата, където Кръстев зае мястото на Николай Михайлов.

Нова промяна в резултата обаче така и не беше постигната.

Така двубоят, който бе счетен от част от феновете за "наказателен" след срещата с Етър, бе загубен от "сините".

Вчера "сините" завършиха 0:0 с великотърновци в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига.