3. Лудогорец отстъпи с 3:1 пред звезден Тотнъм

Лудогорец отстъпи с 3:1 пред звезден Тотнъм

Лудогорец отстъпи с 3:1 пред звезден Тотнъм - Tribune.bg

Жозе Моуриньо използва голяма част от своите звезди на „Хювефарма Арена”, затвърждавайки думите си от брифинга преди срещата в Разград.

Лондончани показаха цялата си мощ в Разград и надделяха с 3:1 над българския шампион Лудогорец в трети мач от група J за двата тима в групите на Лига Европа. Головете бяха поделени в полувремената, като през първото Хари Кейн откри в 13-ата минута, реализирайки своя гол №200 в кариерата си за „шпорите”. Лукас Моура удвои в 32-ата, а румънската звезда на Лудогорец – Клаудиу Кешеру, намали резултата след 50 минути игра. Веднага след това Жозе Моуриньо вкара като резерви Хюн-мин Сон и Стивън Бергвайн, а кореецът подаде за Джовани Ло Селсо в 62-ата, за да набъбъне резултата за британците до 3:1.

LAP.bgLAP.bg

Положителната новина за българския клуб бе завръщането като титуляр на Клаудиу Кешеру. Румънският голмайстор води атаката на "орлите" срещу англичанте, стартирайки от първата минута. Генчев подреди избраниците в схема 4-3-3. Зад Кешеру бяха Каули, Янков и Ману, а карето в защита пред Илиев беше изградено от Икоко, Терзиев, Недялков и Вердон. Дефанзивни халфове стартираха Стефан Баджи и Анисе Абел, а Кирил Десподов не бе в групата.