3. Лудогорец с тежко поражение от Тотнъм в Лондон

Лудогорец с тежко поражение от Тотнъм в Лондон

Лудогорец с тежко поражение от Тотнъм в Лондон - Tribune.bg

Лошото представяне на "орлите" донякъде може да бъде обяснено с проблемите със заразени футболисти, които имаше в отбора.

Английският Тотнъм разби българския шампион Лудогорец с резултат 4:0 в четвърти двубой на двата тима от група J на Лига Европа. Карлос Винисиус даде аванс за домакините в 15-та минута, като бразилецът беше точен и в 34-та минута, за да удвои аванса на момчетата на Жозе Моуриньо. Третият гол, от над 40 метра, беше отбелязан от Хари Уинкс, а за 4:0 беше точен Лукас Моура в 73-та минута, за да бъде оформен и крайният резултат.

Така лондончани събраха 9 точки и се изравниха с лидера в групата Антверп. ЛАСК (Линц) е трети с 6 пункта, а разградчани са на дъното с четири поредни поражения.

Срещата започна с минута мълчание в памет на легендата Диего Армандо Марадона.