3. Лудогорец се завърна на върха в efbet лига

Лудогорец се завърна на върха в efbet лига

Лудогорец се завърна на върха в efbet лига - Tribune.bg

Шампионът Лудогорец записа победа в предпоследния двубой от 15-ия кръг от родната efbet Лига.

„Орлите” надделяха с 2:0 при визитата си на Славия в София и се завърнаха отново на първото място във временното класиране в България.

И двете попадения за разградчани паднаха през втората част, след като влезлият като резерва в 62-ата минута Клаудиу Кешеру даде превес на „зелените” само три минути след появата си, а в 82-ата халфът Алекс Сантана оформи крайния резултат на стадиона в Овча Купел.

Изключително стабилен мач направи вратарят на Славия Светослав Вуцов, който направи няколко наистина сериозни спасявания след удари на Кирил Десподов и Доминик Янков.

Така „орлите” пак са на върха в нашия шампионат и вече имат акумулирани 32 точки в актива от 13 изиграни мача. Вторият Локомотив Пловдив е с 30 точки, но и два мача повече спрямо разградчани.