3. Наградиха Илиев и Луков преди седмата победа на Локо Пд в контролите

Наградиха Илиев и Луков преди седмата победа на Локо Пд в контролите

Наградиха Илиев и Луков преди седмата победа на Локо Пд в контролите - Tribune.bg

Локомотив (Пловдив) приключи без грешка и последната си контрола от подготвителния период.

"Черно-белите" победиха втородивизионния Хебър с 3:1 на Лаута. Това бе седмата проверка за възпитаниците на Александър Тунчев през 2021 година.

Минути преди проверката две от звездите на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев и Мартин Луков получиха своите призови награди от 60-ата анкета за "Футболист на годината".

Първият гол бе отбелязан в 25-ата минута, когато Димитър Илиев намери перфектно Бирсент Карагарен, който от близка дистанция прати топката в мрежата на тима от Пазарджик.

В 49-ата минута пловдивчани стигнаха до второ попадение, след като Илиев подаде към Первис Умарбаев, който хитро пропусна към Лукас Салинас, а атакуващит халф с техничен удар направи резултата 2:0 за своя тим.

В 67-ата минута футболистите на Николай Митов стигнаха до попадение, което бе дело на Стойчо Папазов. Той се разписа с глава след центриране от корнер.

9 минути по-късно Кристиан Илич вкара много красив гол, с което заформи крайния резултат 3:1.