3. ЦСКА 1948 без Камбуров надви Царско село

ЦСКА 1948 без Камбуров надви Царско село

ЦСКА 1948 без Камбуров надви Царско село - Tribune.bg

ЦСКА 1948 спечели с 2:1 домакинството си на Царско село от първия пролетен кръг на еfbet лига.

Домакините можеха да открият резултата още преди да е изминала и минута. Ударът на Денислав Александров обаче беше отразен от Джони Пласид.

В 23-ата минута на двубоя Панайотис Лука си отбеляза автогол, след като топката се отклони от крака му и изненада Пласид.

В 68-ата минута Димитър Костадинов беше оставен непокрит в наказателното поле на ЦСКА 1948 и прониза Наумов.

6 минути по-късно Георги Русев се разписа от дузпа, за да изведе домакините напред в резултата.

На два пъти домакините имаха и претенции за дузпа през първата част, които не бяха уважени от съдията Стоянов

След този успех "червените" са на 6-ото място с 27 точки, а Царско село е на 8-ото място със 17.