Последвайте ни: Facebook Twitter Instagram RSS
Търсене
English

Новини, анализи, мнения - Tribune.bg

Меню
  1. Начало
  2. Спорт
  3. ЦСКА и Локомотив Пд продължават в Лига Европа

Спорт

ЦСКА и Локомотив Пд продължават в Лига Европа

Снимка:

Вижте резултатите от всички двубои, изиграни в първия квалификационен кръг на турнира

Тази вечер се изиграха почти всички двубои от първия квалификационен кръг на Лига Европа.

Два от трите български участника продължиха напред в турнира. ЦСКА победи с много усилия малтийския Сайрийнс с 2:1.

Локомотив Пловдив се справи с черногорския Искра като гост с минималното 1:0. Капитанът Димитър Илиев отбеляза гола за ''черно-белите'' в Подгорица.

За съжаление обаче Славия отпадна след загуба като гост с 1:2 от албанския Кукеси. ''Белите'' допуснаха гол от дузпа в 56-ата минута, когато нигериецът Патрик Фрайдей бе точен. 25 минути по-късно Калоян Кръстев върна надеждата за победа на Славия като изравни. За жалост в 85-ата Голдберг Купър отново заби попадение за домакините и класира отбора за следващия квалификационен кръг на турнира.

Ето какви резултати се получиха тази вечер:

Вентспилс - Динамо-Ауто 2:1

Ордабаси - Ботошани 1:2

Кайрат - Ноа 4:1

Нъме Калю - Мура - отложен

Теута - Бейтар Йерусалим 2:0

Борац Баня Лука - Сутиеска 1:0

Динамо Минск - Пяст Гливице 0:2

Линкълн - Петанж 2:0

Нефтчи - Шкупи 2:1

Аполон Лимасол - Сабуртало 5:1

Бодьо/Глимт - Кауно Жалгирис 6:1

Алашкент - Ренова 0:1

Сумкайт - Шкендия 0:2

Олимпия Любляна - Викингур 2:1 /след продължения/

МОЛ Фехервар - Бохемианс 1:1 /4:2 след дузпи/

Розенборг - Брейдабик 4:2

Хамарби - Академия Пушкаш 3:0

Орхус - Хонка 5:2

Жалгирис - Пайде 2:0

Малмьо - Краковия 2:0

Вадуц - Хибърнианс 0:2

Кеша - Лачи 0:0 /4:5 след дузпи/

Макаби Хайфа - Железничар - отложен

ЦСКА - Сайрийнс 2:1

Локомотиви Тбилиси - Университатя Крайова 2:1

Гиляни - АПОЕЛ Никозия 0:2 /след продължения/

Хафнарфьордур - Дунайска Стреда 0:2

ТНС - Жилина 3:1

Шахтьор Солигарск - Сфинтул 0:0 /1:4 след дузпи/

Апоел Беер Шева - Динамо Батуми 3:0

Зрински Мостар - Диферданж 3:0

Валета - Бала Таун 0:1

Торсхавн - Левадия 4:3 /след продължения/

Петроклуб - Бачка Топола 0:2

Кукеси - СЛАВИЯ 2:1

Искра - ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 0:1

Сервет - Ружомберок 3:0

ФКСБ - Ширак 3:0

Марибор - Коулрейн 1:1 /4:5 след дузпи/

Абърдийн - Рунавик 6:0

Мадъруел - Гленторан 5:1

Партизан Белград - Ригас 1:0

Хонвед - Интер Турку 2:1 /след продължения/

Шамрок Роувърс - Илвес 2:2 /12:11 след дузпи/

Лех Познан - Валмиера 3:0

от вторник:

Ритерал - Дери Сити 3:2

от сряда:

Прогрес Нидеркорн - Зета 3:0  


Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар




Топ новини

виж още

Актуална тема

Мрежата

виж още