3. ЦСКА матира Осиек с шедьовър в Лига Европа

ЦСКА матира Осиек с шедьовър в Лига Европа

ЦСКА матира Осиек с шедьовър в Лига Европа - Tribune.bg

Страхотен гол на Евандро донесе минимален успех на „червените“ в дебюта на Люпко Петрович

ЦСКА победи хърватския Осиек с минималното 1:0 в първия мач между двата тима от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Единственото попадение в срещата, играна пред пълния стадион „Българска армия“, бе дело на Евандро, който вкара изключително красив гол малко след почивката.

Двубоят бе и официален дебют на Люпко Петрович начело на „червените“, записали първия си успех след три опита без такъв, довели до треньорската рокада.

Тя в крайна сметка даде резултат и ЦСКА се върна на победния път, макар и с единствения си точен изстрел в мача, докато гостите удариха греда в заключителните минути.

Реваншът е след седмица в Осиек, а крайния победител от сблъсъка ще срещне в следващия кръг продължилия напред от двойката Будучност – Зоря.