3. ЦСКА продължава напред в Лига Европа

ЦСКА продължава напред в Лига Европа

ЦСКА продължава напред в Лига Европа - Tribune.bg

Българският тим чака хървати след нулево реми с Титоград в Черна гора

ЦСКА завърши наравно 0:0 с Титоград в реванша в Подгорица и с общ резултат 4:0 се класира за втория квалификационен кръг на Лига Европа.

В него „червените“ ще се изправят срещу хърватския Осиек.

Наставникът им Добромир Митов направи пет промени спрямо първия мач в София - като титуляри започнаха Жанио Бикел, Николай Бодуров, Тони Уот, Кристиян Малинов и младокът Вальо Антов.

Двата тима си разделиха по едно полувреме. Домакините бяха по-добри през първата част, в която удариха греда и вратарят на „армейците“ направи важно спасяване.

След почивката ЦСКА заигра по-добре и изпусна нелоши шансове след удари на Греъм Кери и Евандро.

За последния половин час като смени влязоха Митко Митков, Рубен Пинто и Али Соу, но и те не успяха да променят изхода на срещата.

Така ЦСКА си подпечата класирането напред и чака Осиек на 25 юли в София на стадион „Българска армия”.