3. ЦСКА с първа загуба в контролите

ЦСКА с първа загуба в контролите

ЦСКА с първа загуба в контролите - Tribune.bg

Унгарският шампион Ференцварош, съперник на Лудогорец в квалификациите за Шампионската лига, победи „червените“ във втората им контрола в Австрия.

Първото полувреме премина без попадения. Али Соу нацели гредата след силен шут в 24-ата минута, а 10 по-късно Евандро имаше шанс да се разпише, но играч на съперника изби топката.

Ференцварош достигна до успеха с гол в 71-ата минута. В последните секунди Денис Давидов имаше възможност да изравни след чудесно изпълнение на свободен удар, но стражът на унгарците се намеси решително.

Това бе първа загуба за ЦСКА в контролите, след като до момента червените постигнаха два успеха с по 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) и чешкия Прибрам.

Третата проверка на тима по време на лагера в алпийската страна е срещу Шахтьор Донецк в неделя (30 юни) от 12:00 часа.