3. ЦСКА загуби и втората си контрола в Марбея

ЦСКА загуби и втората си контрола в Марбея

ЦСКА загуби и втората си контрола в Марбея - Tribune.bg

"Армейците" отстъпиха с 0:1 на японския Шонан Белмаре

ЦСКА отстъпи с 0:1 на японския Шонан Белмаре във втората си контрола по време на лагера в Марбея.

През първото полувреме армейците тотално надиграха своя противник, но не успяха да се разпишат и се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

В 11-та минута изстрел с глава на Албентоса бе избит от вратаря Томии, последва добавка на Али Соу, но стражът отново спаси.

В 26-та минута Давидов стреля опасно, след пас на Отабор, но отново японският вратар бе на мястото си и отрази. Три минути по-късно Али Соу отне топката от бранител на Шонан и подаде по земя към връхлитащия на скорост Денис Давидов, който не успя да насочи топката в мрежата и пропусна най-изгодното положение за гол до момента.

През първите 45 минути Шонан Белмаре не успя да създаде нито една опасност пред Витаутас Черниаускас.

Втората част бе равностойна, като и в двата състава бяха направени доста промени. Пропуски за армейците направиха Едвин Джеси и Греъм Кери, чийто изстрел от пряк свободен удар се отби от гредата.

Единственото попадение в срещата падна в 71-та минута, когато Кейсуке Сака засече центриране отдясно с глава.

Следващата контрола на ЦСКА е на 29 януари (сряда), а съперник е шампионът на Южна Корея - Чонбук Моторс.