3. Вечно дерби №150 завърши без победител

Вечно дерби №150 завърши без победител

Вечно дерби №150 завърши без победител - Tribune.bg

ЦСКА и Левски направиха зрелищно 2:2

Юбилейното 150-о вечно дерби в елита между ЦСКА и Левски завърши без победител, след като двата тима направиха зрелищно 2:2 на „Васил Левски”.

„Сините” показаха отлична ефективност в атака и поведоха с 2:0 преди почивката с голове на Станислав Иванов (13) и Найджъл Робърта (18).

През второто полувреме ЦСКА се „събуди” и успя да стигне до частичен обрат. Първо Евандро се възползва от грешка на Каргас в 73-ата минута и намали резултата, а в 88-ата Албентоса вкара красив гол с глава за крайното 2:2.

Левски продължава да бъде лидер в класирането със 17 точки след осем кръга, на две пред Лудогорец, който днес гостува от 20:30 на Ботев Враца. ЦСКА е четвърти с 13 точки.