ДБ не разбра, че няма да изпращаме оръжия за Украйна

Димитър Найденов от ДБ не е разбрал, че страната ни всъщност отказа да изпраща оръжия за Украйна. Реално с приетото предложение, което бе внесено в последния момент от ПП, страната ни поема ангажимент да ремонтира и да подпомага Украйна с хуманитарна помощ.
Според Найденов обаче се е случило точно обратното и вероятно той е пропуснал фактът, че Народното събрание и коалиционните му партньори отхвърлиха предложението на ДБ, а именно да се изпрати въоръжение за Украйна.
Малко по-късно постът му беше премахнат. Остава отворен въпросът обаче дали ДБ ще изпълнят заканата си да напуснат управлението, след като бе прекрачена червената им линия.


FaceBook Twitter Pinterest https://tribune.bg/bg/politika/db-ne-razbra-che-nyama-da-izprashtame-orazhiya-za-ukrayna/