3. Барселона измъкна 3:2 срещу Бетис

Барселона измъкна 3:2 срещу Бетис

Барселона измъкна 3:2 срещу Бетис - Tribune.bg

Лео Меси с три асистенции

След три асистенции на Лионел Меси шампионът Барселона победи трудно с 3:2 като гост Бетис в последна среща от 23-ия кръг в Примера дивисион.

"Зелените" поведоха след точно изпълнение на дузпа от Серхио Каналес. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено за игра с ръка в наказателното поле на Клеман Ленгле.

Само три минути след това Меси изведе Френки де Йонг в наказателното поле и холандецът изравни за 1:1.

Домакините от Севиля пак взеха преднина чрез Набил Фекир в 26-ата минута.

В третата минута на добавеното време на първата част отново Лео Меси асистира на Серхио Бускетс и той изравни за 2:2.

В 72-ата минута Ленгле се разписа с глава след центриране от фаул на Меси.

Домакините останаха с човек по-малко на терена само четири минути след това, когато Фекир получи два жълти картона в рамките на само една минута.

Барса също завърши двубоя в намален състав, след като Ленгле също получи второ официално предупреждение в 79-ата минута./БНР