3. Барселона записа победа с 4:2 в първия мач след ерата "Меси"

Барселона записа победа с 4:2 в първия мач след ерата "Меси"

Барселона записа победа с 4:2 в първия мач след ерата Меси - Tribune.bg

Каталунците започнаха сезона с три точки срещу Реал Сосиедад

Барселона успя да спечели първия мач след като голямата звезда Лео Меси напусна клуба. Каталунците надвиха Реал Сосиедад с 4:2 в двубой от първия кръг на първенството в испанската Ла Лига.

Жерар Пике откри резултата в 19-та минута, а Мартин Брайтуайт направи 2:0 в последните секунди на първото полувреме. След почивката Барса продължи да доминира и резултатът стана класически в 59-та минута след втори гол на Брайтуайт. В края на мача, обаче домакините се отпуснаха и набързо получиха две попадения. Точни за Реал Сосиедад бяха Лобете (82) и Йорзабал (85).

Все пак Барселона удържа резултата, а Серхи Роберто в 90-та минута фиксира крайното 4:1.