3. Берое поведе с класика, но не успя да надвие Локо Пд

Берое поведе с класика, но не успя да надвие Локо Пд

Берое поведе с класика, но не успя да надвие Локо Пд - Tribune.bg

Етър, Септември и Витоша с победни обрати, резултати от всички съботни контроли на елитните български тимове

Отборите на Берое и Локомотив (Пловдив) фиксираха зрелищно 3:3 във футболна контрола, играна в Пловдив, съобщава официалният сайт на заралии.

Гостите от Стара Загора поведоха с 3:0 след попадения на най-новото си попълнение Яя Меледже, Александър Василев и на бившия играч на домакините Мартин Камбуров.

Минута преди почивката „смърфовете“ върнаха един гол чрез Ален Ожболт, а след паузата Анте Аралица направи 2:3. Крайният резултат пък бе оформен от Буна в последните секунди на срещата.

Освен тази, в съботния ден се изиграха още четири контроли с участието на български елитни отбори, а ето и всички резултати:

Септември (София) - ЦСКА 1948 (София) 2:1

Царско село (София) - Етър (Велико Търново) 1:3

Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:3

Астра (Гюргево, Румъния) - Дунав (Русе) 0:0

Витоша (Бистрица) - Монтана (Монтана) 2:1