3. Черно море и Локомотив Пд завършиха при равенство

Черно море и Локомотив Пд завършиха при равенство

Черно море и Локомотив Пд завършиха при равенство - Tribune.bg

Черно море и Локомотив Пловдив завършиха 0:0 в мач от 17-ия кръг на efbet Лига.

След по-активно начало за домакините логично първото голово положение бе пред вратата на Луков. В 10-ата минута Родриго Енрике преодоля технично на десния фланг Момчил Цветанов и сложи топката на главата на Исмаил Иса, но той отблизо не уцели вратата.

Гостите отговориха с добра атака и удар на Лукас Салинас две минути по-късно, но топката попадна право в ръцете на Дюлгеров.

До почивката играта се водеше предимно в половината на "черно-белите", но домакините трудно стигаха до завършващ удар.

През втората част гостите стояха по-добре на терена, но варненци показаха добра игра в защита.

В 78-ата минута добро взаимодействие между Цветомир Панов и Илиан Илиев завърши със силен шут на последния, но той не намери очертанията на вратата. Последваха две отлични слизания на Локомотив в наказателното поле, но първо Дробаров, а след това и резервата Касми не позволиха да се стигне до изстрели към Дюлгеров.

До края на мача преобладаваха единоборствата и логично последният съдийски сигнал дойде при 0:0.

Черно море е на седмо място във временното класиране с 22 точки от 17 двубоя, а в следващия кръг гостува на ЦСКА.