3. Лудогорец си тръгна с три точки от "Тича"

Лудогорец си тръгна с три точки от "Тича"

Лудогорец си тръгна с три точки от Тича - Tribune.bg

"Орлите" спечелиха с 2:1 визитата си на Черно море

Лудогорец спечели трудно с 2:1 визитата си на Черно море на „Тича”в двубой от 6-ия кръг на efbet Лигата.

„Моряците” стартираха по-добре двубоя и за дълго време се бяха настанили в половината на „орлите”, а в 28-ата Родриго се възползва от грешка и откри резултата.

Четири минути по-късно Дан Битон, с доза късмет да отбележи изравнително попадение.

След почивката Марселиньо се появи в игра и асистира на Кешеру за втория гол. Малко преди края на двубоя Марселиньо получи червен картон и остави Лудогорец с човек по-малко.

Така след успеха Лудогорец запазва лидерското си място и вече има в актива си 14 точки. Днес бе първа загуба за "моряците", които остават с 9 точки след шест изиграни мача.