3. ЦСКА срази Берое с два гола след почивката

ЦСКА срази Берое с два гола след почивката

ЦСКА срази Берое с два гола след почивката - Tribune.bg

Греъм Кери отбеляза двете попадения

ЦСКА победи Берое с 2:0 в мач от XXIV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

През първото полувреме възможности за гол имаха Греъм Кери, Кристиян Малинов и Ахмед Ахмедов, но не успяха да се разпишат и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част ЦСКА вдигна оборотите и успя да наложи волята си. В 59-ата минута Греъм Кери изпълни великолепно пряк свободен удар и откри резултата. В 72-ата минута отново той покачи на 2:0 след красив гол от воле и така напълно заслужи приза за играч на мача, оформяйки крайния резултат.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Витоша. Мачът е насрочен за 15 март (неделя) от 17:45 часа и ще се играе на стадиона в Бистрица.