3. Левски е поредният четвъртфиналист за Купата на България

Левски е поредният четвъртфиналист за Купата на България

Левски е поредният четвъртфиналист за Купата на България - Tribune.bg

Селекцията на Славиша Стоянович обори първоначалните прогнози и отстрани Берое след успех с 3:1 на осминафиналите.

"Синият" триумф се оказа още по-сладък, тъй като бе постигнат след пълен обрат. Резултатът в мача откри Мартин Камбуров в 27-ата минута, който за пореден път порази вратата на Левски от дузпа, но това беше всичко от старозагорския тим в София.

А героят на вечерта се казваше Найджъл Робърта, блеснал с хеттрик (38, 65-дузпа и 90+2).

Абсолютен антигерой за отбора на Димитър Димитров бе Карлос Охене, който след 61 минути игра си изкара директен червен картон за настъпване на Мартин Петков. Така гостите играха с човек по-малко почти цяло полувреме.