3. Лудогорец продължава към 1/4-финалите, Недялков с тежка контузия

Лудогорец продължава към 1/4-финалите, Недялков с тежка контузия

Лудогорец продължава към 1/4-финалите, Недялков с тежка контузия - Tribune.bg

Лудогорец победи Царско село с 2:1 като гост в мач от 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

Чибота откри резултата в 33-ата минута, а Анисе добави нов гол в добавеното време на първата част.

В 59-ата минута Дилан Мартенс напредна добре и стреля към вратата на Илиев, а топката се озова в мрежата, за да намали резултата.

Националът Антон Недялков бе сменен още преди почивката заради травма, получена при единоборство с нидерландския халф на домакините Лесли Де Са.

Съмненията са за скъсана латерална връзка на дясното коляно. Утре на Недялков ще бъде направен ядрено-магнитен резонанс и ако първоначалната прогноза се потвърди, той ще отсъства от терените 4-5 седмици.

Това означава, че защитникът ще пропусне поне два мача на Лудогорец, както и трите срещи на националния отбор от световните квалификации - домакинствата на Швейцария (25 март) и Италия (28 март), както и гостуването на Северна Ирландия (31 март).